ליקופודיום (ליקופאודר) – תחליף טלק ללא אסבסט

למי אין טלק בבית?
כולנו משתמשים בטלק (או השתמשנו) לשפשפות, שלפוחיות, לתפרחת חיתולים של התינוק ולמה לא…

מה שרבים לא יודעים הוא שהטלק עשוי ממינרל דמוי אסבסט, אשר על פי מחקרים שפורסמו בשנים האחרונות מסוכן לשאיפה ואף עלול לגרום לסרטן השחלות.
מה שכן הרבה אימהות (ואבות) יודעות הוא שהרבה תינוקות רגישים לטלק ומפתחים תגובה אלרגית או סובלים מגירויים הנגרמים מסתימה של נקבוביות העור.

אז נכון, ישנם גם מחקרים מנוגדים המצביעים על כך שאין הוכחה לקשר בין טלק לסרטן, אבל בכל הקשור לתינוק שלי ולבריאות בכלל, פחות זה לפעמים יותר.

אבקה טבעית מצמח הליקופודיום המיועדת לשימוש כתחליף לטלק ועוזרת להרגעת העור במקרים של אקזמה, אקנה, אבעבועות רוח ואדמומית, פצעי זיעה ותפרחת חיתולים בתינוקות ומשמשת גם כעזרה ראשונה במקרה של פציעה וחתכים.

תחליף טלק ליקופאודר מצמח הליקופודיום

ליקופודיום הוא צמח קדום בעל תכונות היפו אלרגניות אשר עוד במאה ה-17 נהגו להשתמש בו לטיפול בשיגרון ובצקות, וברפואה העממית הערבית נהגו להשתמש בו לטיפול בבעיות קיבה ולאבנים בכליות.

ליקופאודר הוא אבקת ליקופודיום ועמילן אורז היעילה לעצירת דימומים, הקלה על גרד ונגעים בעור ונפוצה ביותר כתחליף טלק להרגעת העור במקרים של אקזמה, אקנה, פצעי זיעה ותפרחת חיתולים.

אבקת ליקופאודר – לא רק לתינוקות

עיקר השימוש הנפוץ כיום באבקת ליקופאודר הוא לטיפול ומניעה של תפרחת חיתולים, אך סגולותיו הטיפוליות של צמח הליקופודיום מסייעות גם לטיפול באקנה אצל נערים מתבגרים ומתאימה ביותר לחיילים ולמי שסובל משפשפות ושלפוחיות.

לסיכום

עור התינוק עדין ביותר ודק פי 5 מעורו של אדם בוגר ויש להתייחס אליו בהתאם, לנקות, לטפח ולדאוג לבריאותו ככל שניתן.
הליקופאודר הוא אבקה טבעית והיפואלרגנית המבוססת על צמח הליקופודיום ובעלת ערך מוסף גדול לאין שיעור על הטלק הבא לידי ביטוי בסגולותיו המרפאות של הליקופודיום.
האבקה אינה סותמת את נקבוביות העור, נעימה למגע, סופחת לחות במהירות, נשטפת בקלות, ויעילה מאד בהרגעת העור במקרים של גירויים, שפשפות וכן להקלה על אבעבועות רוח ותפרחת חיתולים. מומלצת מאד כחלק מערכת החתלה ועזרה ראשונה.
הליקופאודר הוא בראש ובראשונה אבקה טיפולית בעלת סגולות מרפא המרגיעות ומסייעות בהחלמת העור, ורק לאחר מכן, מדובר גם בתכשיר סופח לחות המסייע לשמור על העור יבש ומונע התפתחות של פצעים ופריחות.

*המידע אינו בא להחליף ייעוץ רפואי. מומלץ להתייעץ לגבי השימוש בנשים הרות וילדים.

ליקופאודר תחליף טלק

אבקה טבעית מצמח הליקופודיום המיועדת לשימוש כתחליף לטלק ועוזרת להרגעת העור

לרגל ההשקה - 5% הנחה על כל האתר ומשלוח חינם!